Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Online rezervácia leteniek

[Folder]


Dospelý
16+
Mládežník
12 - 15 r.
Dieťa
2 - 11 r.
Kojenec
0-23mes
Archív správ

Aktuality

[Ryanair hlási novú linku z Košíc do Liverpoolu!]
04.09.2020
Ryanair hlási novú linku z Košíc do Liverpoolu!

Po plánovanom obnovení leteckého spojenia Košice - Doncaster Sheffield spoločnosťou Wizz Air, prichádzajú s dobrými správami aj najväčšie európske aerolinky Ryanair. Od októbra totiž spúšťajú novú linku do Liverpoolu, ktorou tak spoja našu východnú metropolu s oblasťou severného Anglicka.

viac
[Wizz Air sa aj napriek koronakríze rýchlo zotavuje]
28.08.2020
Wizz Air sa aj napriek koronakríze rýchlo zotavuje

Maďarské aerolínie Wizz Air dosahujú aktuálne 80% svojej prevádzky z minulého roku. Radia sa tak medzi najrýchlejšie sa zotavujúce letecké spoločnosti, ktoré zasiahla pandémia koronavírusu. Maďarský lowcost však zároveň upozorňuje, že v septembri sa situácia môže výrazne zmeniť pre opätovné zavádzanie cestovateľských obmedzení v rámci celej Európy.

viac
[Cestovateľský semafor – kam môžeme cestovať bez obmedzení?]
13.08.2020
Cestovateľský semafor – kam môžeme cestovať bez obmedzení?

Situácia ohľadom cestovania vo svete sa každým dňom mení a rovnako s ňou sa upravujú aj epidemiologické opatrenia v jednotlivých krajinách Európskej únie, aby sa tak zamedzilo opätovnému šíreniu nového koronavírusu. Aby ste mali lepší prehľad o tom, kam môžete cestovať bez obmedzení a po návrate z ktorých krajín sa vyžaduje test či povinná karanténa, prinášame vám priebežne aktualizovanú mapu Európy s cestovateľským semaforom.

viac
[Austrian Airlines obnovujú lety do vybraných krajín]
04.08.2020
Austrian Airlines obnovujú lety do vybraných krajín

S dobrými správami prichádzajú známe rakúske aerolínie Austrian Airlines. Po zrušení zákazu príletov z vybraných krajín obnovujú teraz pravidelné linky z Viedne až do 15 destinácií.

viac
[Viedeň sa zaradí medzi najbezpečnejšie letiská]
28.07.2020
Viedeň sa zaradí medzi najbezpečnejšie letiská

Rakúske letisko Schwechat vo Viedni sa najnovšie zaradí medzi najbezpečnejšie letiská na svete a to vďaka testovaciemu zavádzaniu medzinárodných noriem pre bezpečnostné opatrenia proti šíreniu ochorenia COVID-19 v lietadlách a na letiskách, ktoré vyvíja Európska agentúra pre bezpečnosť letectva (EASA).

viac

Na čom všetkom ušetríte s Paris Passom a Carte Musées et Monuments passom?

Paris pass
Paris pass

Pokiaľ nechcete čakať v dlhých radoch pred najvýznamnejšími parížskymi pamiatkami a múzeami, bude najlepšie, ak si zaobstaráte Paris Pass a Carte Musées et Monuments Pass.

Paris Pass vám umožní vstup do 60-tich najvýznamnejších atrakcií, pamiatok a múzeí s výraznými zľavami. Takisto ním získate zľavnenú cenu dopravy po Paríži. Jeho súčasťou je tiež výlet loďou po Seine, vyhliadka na Tour Montparnasse a ochutnávku vína.

Ak chcete v Paríži toho čo najviac vidieť v priebehu dvoch, štyroch či šiestich dní a chcete sa pohybovať po Paríži metrom, môžete vďaka Paris Passu ušetriť okolo 20 EUR. Pokiaľ by ste sa v Paríži zdržali dlhšie, rozdiely cien pri použití viacdňových pasov sú ešte výraznejšie.

Carte Musées et Monuments Pass vám umožní vidieť najzaujímavejšie parížske atrakcie bez dlhého čakania v radoch. Tento pas však neplatí pre dočasné výstavy a pre komentované prehliadky. Dvojdňový pas stojí 30 EUR, štvordňový 45 EUR a za šesťdňový zaplatíte 60 EUR.

 

V prípade záujmu o pass treba kliknúť na uvedený link. CK MALKO POLO, s.r.o. prevádzkovateľ portálu letenky.sk nezabezpečuje uvedené služby. Uvedené ceny majú len informatívny charakter a boli platné v čase písania článku.

 

Vyberte si lacné letenky do Paríža:


Špeciálna ponuka

Kam Odkiaľ Cesta Spoločnosť Konečná cena s taxami
Paríž Bratislava [jednosmerná letenka] Ryanair 31,-  Výber dátumov
Paríž Budapešť [obojsmerná letenka] Ryanair 34,-  Výber dátumov
Paríž Wroclaw [jednosmerná letenka] Ryanair 35,-  Výber dátumov
Paríž Varšava [jednosmerná letenka] Ryanair 35,-  Výber dátumov
Paríž Krakov [obojsmerná letenka] Ryanair 42,-  Výber dátumov
Paríž Debrecín [obojsmerná letenka] Wizz Air 45,-  Výber dátumov
Paríž Viedeň [jednosmerná letenka] Ryanair 55,-  Výber dátumov
Paríž Budapešť [obojsmerná letenka] Wizz Air 57,-  Výber dátumov
Paríž Budapešť [obojsmerná letenka] Easyjet Airline 89,-  Výber dátumov
Ceny sú konečné, zahŕňajú letenku, taxy a poplatok za vystavenie.

« späť

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent